ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  VOLARE PUZZLE-Longji

  VOLARE PUZZLE-Longji

  1.012 ден

  На залиха

  SKU: PZ571U Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Мајорот Том пристигна на месечината на Longji и чека да си игра со нас!
  
  Сложувалка која можете да ја носите со себе каде и да одите.

   

   

  • Илустрација: Африка Фанло
   МатеријалЧ FSC хартија и рециклиран картон
   ПакувањеЧ Цврста картонска кутија
   Големина на пакување: 8,5 x 15 cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.