ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Who Lives in the Countryside?

  Who Lives in the Countryside?

  1.290 ден

  Многу слатки животни живеат на село. Дознајте сè за нив со читање на оваа книга и притискање на 
  копчињата за да ги слушнете звуците што ги прават!
  
  Слушајте шест звуци на природата додека ги запознавате животните.
  Дванаесет страници со слатки илустрации во пастелни бои се дизајнирани да ја доловат детската 
  имагинација.

  На залиха

  SKU: 9788868608507 Категорија: Ознаки: , , ,

  Опис

  Практичен, лесен и иновативен формат совршен за мали деца.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.