ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Who Lives in the Savannah?

  Who Lives in the Savannah?

  990 ден

  Многу животни го прават својот дом во сончевата савана на Африка. Научете сè за нив во оваа 
  книга и притиснете ги копчињата за да ги слушнете звуците што ги прават!
  
  Број на страни 12
  Димензии на книгата 20 x 24 cm
  Возраст 2+
   

  Нема на залиха

  SKU: 9788830303935 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  Притиснете и слушајте ги звуците на животните во саваната!

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.