ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Who Lives in the Woods?

  Who Lives in the Woods?

  990 ден

  Толку многу животни живеат во шумата. Научете сè за нив
  со читање на оваа книга и притискање на копчињата за да го слушнете
  звуците што ги прават!
  
  Број на страни 12
  Димензии на книгата 20 x 24 cm
  Возраст 12+
  
  

  На залиха

  SKU: 9788868608477 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  Притиснете и слушајте ги звуците на животните во шумата!

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.