ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  WILD ANIMALS MEMO – Longji

  Original price was: 1.290 ден.Current price is: 1.097 ден.

  Tигaри, лавови, кенгури, слонови… и така натаму до 16 животни. 32 прекрасно илустрирани картички. Мемориска игра за деца и возрасни;
  Победник е играчот кој ќе најде најмногу соодветни парови. Целосните упатства се вклучени во кутијата.

  In stock

  Кол.

  Description

  Илустрација: Txell Darne
  Број на парчиња: 32 карти
  Возраст: 3-8 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 7 x 7 cm (картичка)
  Големина на пакување: 16 x 16 x 3,5 cm.
  Тежина 0,5 кг.

  Additional information

  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.