ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  WILD MUSIC PUZZLE-Longji

  WILD MUSIC PUZZLE-Longji

  1.097 ден

  Денеска ќе се забавуваме создавајќи бенд што звучи одлично! Реверзибилна сложувалка која прикажува две сцени, едната за семејство на тигри, а другата за
  семејството на мечки кои свират музика. Идеална сложувалка за учење за различни музички инструменти!

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ558U Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Мар Фереро

  Возраст:3 до 6 години
  Број на парчиња: 36
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.