ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Подлога за игра  >  ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST RELAX & PLAY 0+ CHICCO

  ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST RELAX & PLAY 0+ CHICCO

  3.990 ден

  ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST RELAX & PLAY 0+ CHICCO
  Chicco Magic Forest Gym е бебешка активна гимнастика со 5 висечки играчки кои Вашето дете ќе го пренесат во светот на Магичната шума.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 097160000/4203 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Chicco Magic Forest Gym е бебешка активна гимнастика со 5 висечки играчки кои Вашето дете ќе го пренесат во светот на Магичната шума.5 одделни висечки играчки кои го поттикнуваат развојот на моторните вештини, визуелните вештини и музичката чувствителност.
  Оваа активна гимнастика е идеална за одмор на Вашето бебе како и за забава.
  5 отстранливи висечки пластични и обложени играчки.
  Кадифена лисица со 2 режима: Релаксирачки режим со класична музика и нежно светло, режим за игра со стимулирачка класична музика и активно светло.
  Игра со стомачето нагоре – бебето лежи на неговото / нејзиното грбче и игра со висечките играчки.
  Tummy време за забава – го зајакнува грбот, вратните мускули додека детето си игра со висечките играчки како и со светлечката кадифена лисица.
  Отстранете ги лаковите од подлогата да може детето слободно да седне и да ја истражува слободата на движење на матираната подлога.
  Димензии: 76 x 76 cm
  Препорачано за деца над 0+

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.