ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Zoo Sounds

  1.050 ден

  Нема на залиха

  SKU: 9781474948500 Категорија: Ознаки: , , ,

  Опис

  На малите ќе им се допадне да ја оживеат зоолошката градина во оваа прекрасна звучна книга. 
  Притиснете ги страниците за да слушнете лавови како рикаат, мајмуни џвакаат и многу повеќе, 
  како и пори над шарените сцени, вклучително и време за хранење на фоките и слоновите кои си 
  играат во базенот. Со едноставен текст, дупки за ѕиркање и траги од прсти за истражување.
  
  Број на страници 10
  Димензии на книгата 217 x 217mm
  Корица Тврда

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.