ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана   >  Салата како оброк
  Салата како оброк

  Салата како оброк

  • Листови од зелена салата

  • Слој исецкан зелечнук од лук, пиперка, целер, морков, свежи печурки и обарен грашак

  • Прелијте го михот со павлака и рендано сирење

  • Потоа додадете исецкан зеленчук

  • На врвот од павлаката, кашкавал и коцкички пршут.

  deca, zdravahrana, obrok, babyshop, roditeli, majka, мајка, родители, деца, оброк, здравахрана