ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Се што не ви кажале а би сакале да го знаете за породувањето и перидот по породувањето (ВИДЕО)
  Се што не ви кажале а би сакале да го знаете за породувањето и перидот по породувањето (ВИДЕО)

  Се што не ви кажале а би сакале да го знаете за породувањето и перидот по породувањето (ВИДЕО)

  Денот кога ќе го донесете вашето бебе на свет е неверојатен и посебен ден, но има и некои работи за кој никој до сега не ве предупредил! Се надеваме дека ова видео ќе ви помогне да ве подготвиме за еден од најдобрите денови од вашиот живот!

  Погледнете ја Kayla Harlow, која го споделува своето лично искуство.