ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Се за пубертетот во неколку минутно анимирано видео
  Се за пубертетот во неколку минутно анимирано видео

  Се за пубертетот во неколку минутно анимирано видео

  Ако сте на возраст помеѓу 9 и 14 години, сигурно ќе доживеете некои од промените што доаѓаат со заедно пубертетот. Не грижете се! Пубертетот кај девојчињата може да започне уште од 8 години па се до 13 или 14. Но кога и да се случи, ништо страшно, сите поминуваат низ истото и што е битно, го надмиуваат.