ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана   >  Смути од јаболка, моркови и портокал
  Смути од јаболка

  Смути од јаболка, моркови и портокал

  Неопходно е:

  1 јаболко

  1 портокал

  2 моркови

  Подготовка:

  Внесете ги сите овошје и зеленчук во соковник, разредете со вода по ваша желба. Можете исто така да додадете една лажица мелено ленено семе.