ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "бојадисување"

    Истражувањата докажаа дека некои хемиски компоненти во фарбите за бојадисување на косата можат да предизвикаат вродени маани кај бебињата Хормонските промени во бременоста предизвикуваат промената во текстурата и бојата на косата . Не е чудно поголемиот број на трудници да посакаат