ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "влијание"

    Како музиката влијае на бебето? Музиката има позитивно влијание па дури и на само што родените бебиња, бидејќи звуците се единствени на кои тие реагираат во првите 40 дена. Затоа музичките играчки над креветчето, кои испуштаат мелодии за спиење се навистина