ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "дезедорансомаслиновoмасло"

    Сода бикарбона е основата за природен дезедоранс кој го ублажува непријатниот мирис, а есенцијалното масло посебно она со цитрусна нота, дава доза на свежина во жешките денови. Голем број на дезедоранси на пазарот го ублажуваат непријатниот мирис од потење, но

    Сода бикарбона е основата за природен дезедоранс кој го ублажува непријатниот мирис, а есенцијалното масло посебно она со цитрусна нота, дава доза на свежина во жешките денови. Голем број на дезедоранси на пазарот го ублажуваат непријатниот мирис од потење, но