ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "децапсихолог"

    Препознајте ја зависноста од видео игри кај вашите деца Границата помеѓу играта и зависноста многу лесно може да ја премине границата. Светската здравствена организација неодамна класифицирала зависност од компјутерски игри како болест. Оваа болест најчесто се случува кај тинејџерите и младата популација,