ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "доктор"

  На наше задоволство разговараме со Д-р Драшко Димески кој за читателите на Babyshop ќе раскаже повеќе за раното откривање на детските срцеви аномалии.Д-р. Димески е дел од медицинскиот тим во клиничката болница Аџибадем Систина. Дипломирал во 1979 година на Медицинскиот

  За тоа што е ортодонција, како се третира, каков третман се практикува и многу важни информации за вашите дечиња зборуваме со Спец. Д-р Софија Груевска специјалист по ортодонција, Магистер по здравствен менаџмент  во Болоња, Италија и Стоматолог во ПЗУ,,Илумидент'' Скопје.   Babyshop.mk

  Ако се будите со пот на лицето, итно одете на лекар. Еве на кои болести укажува потењето! Зголеменото потење во текот на топлите денови или физичка работа е нормален процес, но доколку оваа ситуација се јавила дури и кога сте во мирување,