ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "дуња"

    Сокот и пулпата од дуњата се одличен природен лек против повраќање, бидејќи делуваат благотворно на дигестивниот систем и ги намалуваат воспалителните процеси. Дуњата ретко се користи денес во секојдневната исхрана, што е навистина штета во поглед на долгата листа на содржина