ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "емпатија"

    Разбудете ја емпатијата кај вашите деца Емпатијата не е само разбирање туку и почитување на туѓите чувства, како и способност да се одговори адекватно, а за тоа што е адекватно однесување одговор имаат возрасните емпатични луѓе.Доколку сакате и вашето дете да