ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "жалфија"

    Растопете две лажици шеќер, а потоа истурете половина литар млеко, да напаравите карамелизирано млеко. Кога ќе зоврие, тргнете го и додадете лажица ситна жалфија и половина лажичка цимет. Оставете го да стои 10 минути, а потоа процедете го и пијте три пати