ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "маслинки"

    Овие мали плодови содржат и здрави  масти омега-9  кои ги зголемуваат нивото на добриот холестерол кој врши заштитна улога, кој го пренесува лошиот холестерол наречен ЛДЛ до црниот дроб, кој разградува и го отстранува од телото. Освен тоа, содржат антиоксиданси, полифеноли