ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "неплодност"

    Викендот е започнат, а ние ви предлагаме да го погледнете филмот “PRIVATE LIFE”.Филмот ги претставува сите болки, страдања, психолошки моменти кои ги поминуваат партнерите во борбата да станат родители.Филмот треба да го погледнат сите, не само оние кои ја знаат

    Изборот на долен веш влијае на (не)плодноста кај мажите Одамна е познато дека високите температури негативно влијаат на производство на сперматозоиди, а сега истражувањара наведуваат и дека изборот на машкиот веш може да биде поврзан со неплодноста.Во споредна со мажите кои