ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "нутела"

    За да направите домашна Нутела која сме сигурни дека ќе ја обожаваат вашите малечки потребно е: 1 шоља лешници (по можност домашни, органски) 2 лажици маслиново масло 1 млечно чоколадо (од било кој бренд) 3 лажици шеќер во прав 1 лажица какао во прав 3/4 лажичка