ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "омега3"

    Лененото семе е одлично за бебињата Ленот е билка која се користи со векови бидејќи семето е богато со омега 3 масни киселини. Ова семе можете слободно да го вовдете и во исхраната од 8миот месец на бебињата.• Го штити здравјетоНаучниците докажале