ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "пиле"

    Супа од пилешко месо за вашите малечки - Добро исчистениот зеленчук ставете го во тенџере, заедно со белото пилешко месо.- Додајте вода и варете се додека месото не омекне целосно.-Извадете го зеленчукот од тенџере и измиксајте го. Истото направете го и