ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "прствоуста"

    Цицањето на палецот е голем проблем и се јавува кај голем број деца. Родителите го презираат и упорно бараат методи со чија помош можат да се ослободат или да го спречат држењето на прстите во уста. Природниот инстинкт за цицање кај