ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "раце"

    Седма недела во бременоста Бебе: Важни вести! Оваа недела се развиваат рацете и стопалата. Технички бебето и понатаму е ембрион и има мала опашка, што е продлжеток на коската, но сега почнуда да личи на човечко суштество. Опашот потполно ќе исчезне во