ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "слики"

  Емотивни фотографии од породување (ВИДЕО) Ви претставуваме прекрасно видео кое прикажува 68 професионални фотографии од породување ширум светот. Прекрасни фотографии на кои се претставени сите моменти, од први контракции и болки па се до првата прегратка на мајката и новороденчето. Овие фотографии

  Бременоста е уникатен период од неколку причини. Тоа е незаборавниот период на огромна радост, заедно со загриженост и возбуда. Бременоста е огромна транзиција во животот на жената и вклучува комплексна мешавина на емоции, добри и лоши. Ако некогаш сте биле

  Секојдневно гледаме идилични фотографии на семејства кои се среќни и насмеани, децата седат послушно и се изгледа совршено.Danielle Guenther, фотогравка, се одлучила да прикаже малку поинаква реалност, поточно сакала да го претстави, како навистина изгледа родителството.“Ова е вистински живот, ова

  Бебешкиот магичен начин на доаѓање на свет! Иако многу сметаат дека раѓањето на детето е најинтимен чин, фотографката Лејлани Роџерс успеала да ги забележи магичните моменти кои секоја мајка би сакала да ги има во својот фото албум