ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "таткоидете"

    Земете слободни денови Договорете се со вашиот шеф да земете слободни денови после пораѓајот на вашата сопруга. Верувајте, ќе и бидете многу потребен. Нема да бидете наспани за да можете нормално да ги обавувате обврските на работното место, а вашата помош

    Немојте вашата сопруга да го начека нередот во куќата или мијалникот полн со садови после прославата која сте ја имале со вашите пријатели. Подобра варијанта е да направите журка во ресторан или кафуле за да не правите хаос низ дома