ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "хормони"

    Многу мажи сметаат дека жените често претеруваат во однесувањето за време на месечниот циклус. Но дали тоа навистина е така? Секако дека не. Бурата на хормони и емоции не прави понекогаш поинакви од она што сакаме навистина да бидеме. Погледнте го видеото,