ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "шишање"

    Дали првото шишање значи и погуста и поцврста коса? Многу родители мислам дека по првото шишање бебешката коса ќе стане појака и погуста, некои од стручните лица одговараат дали нивните верувања се вистина.Не е возможно да се предвиди каква коса ќе