ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "ѓумбир"

    Чај кој го ублажува стресот Желудочната киселина е пресудна за човечката дигестија, а кога организмот е под стрес-нејзиното производство може да се намали така што целиот дигестивен систем се нарушува. Топлата вода со лимон и сецкан ѓумбир може да го реши