ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "ankscioznosot"

    Зголемена анксциозност за време на бременоста: Како да се изборам со ова чувство? Во продолжение ќе се фокусираме на жени кои веќе имале историја на панични напади, опсесивно-компулзивни пореметувања, депресија и слично,Дали симптомите ќе се вратат за време на бременоста?Пред се