ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "babyshop" (Page 3)

  Стручните лица посочуваат, органските беби производи не се најсигурна опција. Опсесијата за купување на природни и органски производи полека излегува од контрола, а стручните лица објаснуваат зошто

  Зошто трудниците не смеам да подигнуваат и носат ништо тешко?

  Освен што е многу тешко, посебно кога стомакот почнува да расте, постојат и неколку важни причини кои откриваат зошто подигнувањето на тешки предмети во бременоста може да

  Не се грижете, окситоцинот кој се ослободува во текот на доењето ви помага вам полесно да ја преживеете промената која ви се случува.   Додека доите вие со бебето создавате едноставно нераскинлива врска која не личи ниту на една друга во

  Сигурни сме дека се сеќавате на почетоците на Јана Бурческа и нејзиното учество на Македонски идол каде заврши на петото место. Во 2017 година ја претставуваше Македонија на Евровизија со песната Dance Alone. За време на Евровизијата беше запоросена од нејзиното момче

  Едноставен а забавен експеримент за деца.


  Направете вулкан кој исфрла лава (Видео)
  Доколку вашите малечки ги воодушевува природната појава, на пример, лава и вулкан, тогаш овој експеримент мора да го пробате.

    Секоја мајка која е бремена ја мачи прашањето, кој е полот на бебето кое го носам? Дознајте на кои знаци треба да обрнете внимание, бидејќи тие укажуват дека носите момче. 1. Позиција на стомакотПозицијата на сто акот јасно укажува на тоа

  Играта како медиум за растење на децата Пишува Мр – Татјана Гогоска Четири фактори влијаат во развојот на детето од неговата втора година до 11-тата, кога најексплозивно се развиваат сите емоции и се става основа за развој на емоционалната интелегенција.Првиот фактор е

  Внимание: Старите градници можат да предизвикаат здравствени проблеми Доколку имате веш кој е постар од една година, задолжително фрлете го, бидејќи тој може да предизвика здравствени и естетски проблеми. Наместо да чекате прва појава на гребнатина или избледеност на материјалот, стручните лица