ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "bezbednostvobanjata"

    Стратегии во бањата

    Во бањата има многу цврсти и потенцијално лизгави површини, па на бебето не смее да му се дозволи само да ја истражува. за оние моменти кога бебето ќе се најде во бањата заедно со родителите, преземете ги следиве