ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "decababyshop"

    Состав: 4 шолји рендана тиквичка1 јајце¼ шолја пармезан½ шолја презла½ рака бел лук во прав½ лажица свеж рендан црн бибер½ лажица оригано¼ лажица сол. Припрема Загрејте ја рерната на 230° C.Во голем сад ставете ги тиквичките(потребно е да се исцеди вишокот на вода),