ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "dom"

  Сите знаеме дека лукот е природен аналгетик и дека е исклучително здрав.  Направете го вашето секојдневние посреќно и имајте го ова здравје на дофат. Засадете лук во вашиот дом и одгледувајте го. Како? Погледнете го видеото и фатете се за работа.      

  Кога во станот ќе влезат првоте зраци од пролетното сонце и ќе почне да се потенцира целата прашина која до тој момент не сте ја приметувале, сфаќате дека е време за пролетно чистење.
  Дојде денот за детално чистење во домот

  Во момент кога ќе ви недостига креативност за украсување на храната на вашата трпеза. Затоа ви даваме неколку едноставни идеи кои ќе ја разубават вашата трпеза која сигурно ќе остане запаметена од страна на вашите гости.   

  Кратки совети за пролетно чистење. Кога во станот ќе влезат првоте зраци од пролетното сонце и ќе почне да се потенцира целата прашина која до тој момент не сте ја приметувале, сфаќате дека е време за пролетно чистење.Дојде денот за детално

  Не знаете како да го потрошите вашето слободно време или пак сеуште го пронаоѓате вашето хоби, ние го имаме вашето решение. Посегнете по вашите безбојни чинии, ставете ја насмевката на вашето лице и забавата може да почне!

  Мека простирка што ќе ја поставите покрај креветот, во дневната или детската соба, може да биде готова за половина час. Набавете мека волница во повеќе бои, ножици, прибор  за шиење и почнете со работа. Покрај овој материјал, ќе ви биде потребна