ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "domat"

    Дали и како доматот влијае врз зголемување на шансите за забременување? Иако постои претпоставка дека неплодноста најчесто се поврзува со жените, стручните лица сметаат дека проблемите со неплодноста подеднакво се појавуваат и кај жените и кај мажите. Новото истражување покажува дека

    8 намирници кои прават чуда за женскиот организам. Добро е познато дека некои производи се покорисни од други: Содржат минерали, витамини, антиоксиданти. Таквите намирници ги именуваме како супер храна. Тоа се на пример, боровница, авокадо, чиа семе, лосос итн.Ви презентираме 8