ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "eliksir"

    Неопходно е: 150 гр домати, ½ чаша краставица, ½  црвена пиперка, 1 млад кромид, 1 чешне лук, 1 лажица маслиново масло, 1 лажичка сок од лимон, 5 листови од босилек, 5 малини, сол по вкус, ½ свежа љута пиперка (без семе) ПОДГОТОВКА Ставете

    Спремно за една минута. Пробајте го овој моќен еликсир на младоста. Рецепт за моќно фрапе кое благодарејќи на незаменливите антиоксиданти е одличен “против брчки” оброк. За негова припрема е потребна буквално една минута, а една чаша на ова овошно и вкусно фрапе