ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "jabolko"

    Избелете ги вашите заби со намирница која се крие во вашата кујна Јаболковиот оцет можете да го користите за избелување на забите но и како превенција од болести..Јаболковиот оцет ја регулира Ph вредноста во усната шуплина која често е нарушена поради

    Супер здрава и супер вкусна: Кашичка од спанаќ, грашок и јаболка Совршен оброк за бебињапостари од 8 месеци Потребно е: - 2 јаболки - ¼ шоља спанаќ - ¼ шоља грашок Припрема Јаболките исчистите и исечете ги. Грашокот и спанаќот измијте ги во истиот сад со парчињата