ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "jajcekletka"

    2 недела од бременоста Можност за забременување имате само 24 часа, затоа што зрелата јајце клетка не опстојува подолг временски период. Ќелијата на спермата живее околу 72 часа, така што имате можност да забремените доколку имате односи крајот на овулацијата.Што треба