ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "kasi"

    Секоја мајка  го сака најдоброто за своето дете, а се повеќе и повеќе се одлучува за подготовка на каши дома. Списокот на храна што може да се користи за оваа намена е долг, но секогаш може да се додаде на

    3 превкусни оброци од цреши за вашите малечки Освен што црешите се богати со калциум и се превкусни, јаката боја дополнително ќе го привлече нивното внимание. Пире од цреши - 200 грама исчистени цреши - 1 шоља вода Ставете ја водата во тенџере и додадете