ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "kukazaptici"

    Куќичка за птици од картонска амбалажа За овој интересен проект ќе ви биде потребна картонска кутија од сок или јогурт кој пред да ја декорирате убаво ќе ја измиете и добро ке ја исушите. Еве го остатокот од потребниот материјал: - скалпел -