ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "malini"

  Детокс водата е вистински хит во светот, и тоа многу едноставно се прави. Ако користите кисела вода, вашиот пијалок е подготвен за само неколку минути. Потребна ви е една раката малини кои ќе ги ставите во бокал со вода. Додајте неколку свежи

  Детокс водата е вистински хит во светот, и тоа многу едноставно се прави.

  Ако користите кисела вода, вашиот пијалок е подготвен за само неколку минути. Потребна ви е една раката малини кои ќе ги ставите во бокал со вода.