ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "maslacak"

    Чудотворен Маслачак Оваа билка расте на секој ќош, а сирупот од неа прави еликсир за организмот.Маслачак е одамна познат по лековитете својства и истиот се користи сушен и свеж. Содржи пелин, цинк, флавоноиди, витамин Б, стерол, танин, калиум, а листовите му