ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "multivitaminski"

    Неопходно е: 150 гр домати, ½ чаша краставица, ½  црвена пиперка, 1 млад кромид, 1 чешне лук, 1 лажица маслиново масло, 1 лажичка сок од лимон, 5 листови од босилек, 5 малини, сол по вкус, ½ свежа љута пиперка (без семе) ПОДГОТОВКА Ставете