ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "nervozniispadi"

    Како што бебето ќе почне да го сонава светот, можно е да почне да се фрустрира во обидите да комуницира за своите желби и барања. Оваа фрустрација често се манифестира со нервозни испади и раздразливост.