ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "nutella"

    За да направите домашна Нутела која сме сигурни дека ќе ја обожаваат вашите малечки потребно е: 1 шоља лешници (по можност домашни, органски) 2 лажици маслиново масло 1 млечно чоколадо (од било кој бренд) 3 лажици шеќер во прав 1 лажица какао во прав 3/4 лажичка

    Направете домашна Нутела, без адитиви Никој нема да го одбие овој фантастичен вкус. Рецептот за домашна Нутела е прилично едноставен, а ќе имате околу 1.5 литри од ова слатко задоволство. Направете сами Нутела (без адитиви) и израдувајте ги своите деца.Состојки- 1