ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "ocet"

  Рецепт за лижавче: Сладок “лек” против мачнини во текот на бременоста Пробајте со овој сладок “лек” да ги ублажите мачнините во текот на бременоста и да го смирите желудникот.Ѓумбирот е добро познат како намирница која ги ублажува мачнините, поради што се

  Избелете ги вашите заби со намирница која се крие во вашата кујна Јаболковиот оцет можете да го користите за избелување на забите но и како превенција од болести..Јаболковиот оцет ја регулира Ph вредноста во усната шуплина која често е нарушена поради

  Флеките на кожата се минато. Со помош на само две состојки кои сите ги имаме во нашата кујна, на брз и евтин начин кажете збогум на кафените флеки на вашата кожа.Флеките на кожата често може да ве иритираат, посебно доколку сте