ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "opagjanjenakosa"

    Постопородилна алопеција или пак губење односно опаѓање на коса е нормална ситуација која се случува поради хормоналната промена. Концентрацијата на естроген нагло опаѓа после породувањето и тоа влијае врз наглото опаѓање на косата или така наречена алопеција.

    Спречете го пролетното опаѓање на коса: Домашен препарат од само три состојки. Густа, јака, убава коса е сон на секоја жена, меѓутоа со промената на годишните времиња, жената се соочува со преумерно опаѓање на косата. Наместо скапи препрарати кои се преполни со